allegro
 
Strona główna   |   O nas   |   Regulamin   |   Kontakt   |  
 
produktów: 0
wartość: 0
 
koszyk jest pusty
 
Dział Obsługi Klienta (61) 852 35 84
Szukaj tylko w wybranej kategorii
 
 
 
 
2011-08-12
Sklep muzyczny Music Factory sponsorem festiwalu Blues nad Bobrem
Podczas festiwalu odbywa się przegląd zespołów bluesowych, w którym młode kapele mogą zaistnieć na scenie i zostać zauważonymi. Wykwalifikowane jury złożone z muzyków i dziennikarzy muzycznych wybiera najlepszych, honorując ich atrakcyjnymi nagrodami. »
 
 
2011-08-05
Dom Famularo 8 października w Music Factory Poznań!
Warsztaty perkusyjne z jednym z najwybitniejszych nauczycieli gry na perkusji - Dom'em Famularo już 8 października w Music Factory Poznań.  »
 
 
2011-06-14
Nowy sklep muzyczny w Akademii Muzycznej już otwarty!
Z radością informujemy iż nowy salon w Akademii Muzycznej jest już otwarty! Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom otworzyliśmy drugi punkt...  »
 
 
2011-06-03
Music Factory sponsorem chodzieskich warsztatów jazzowych!
Słuchacze i studenci szkół muzycznych z całej Polski i krajów europejskich kolejny raz będą mieli niepowtarzalną okazję podnosić poziom swoich muzycznych umiejętności pod kierunkiem znakomitych muzyków jazzowych podczas XLI Międzynarodowych Chodzieskich Warsztatów Jazzowych „Cho-jazz 2011 oraz III Polsko-Ukraińskich Warsztatów Muzycznych, które odbywać się będą od 20 do 31 lipca tego roku... »
 
 
2011-05-19
Washburn WIN Std - specjalna oferta maj 2011
 Modele WIN to nowa linia gitar Washburn, która przez nawiązanie do klasycznych kształtów zyskała sobie od razu wielką popularność. Modele WIN Std, które mamy w ofercie wykonane są mahoniu, a korpus posiada klonową nakładkę. Całość wykończona jest pieknym kolorem Tobacco Sunburst.  »
 
 
2011-04-19
Messe 2011 - Nowości Kurzweil
Nowe stage piana SP4 7 i SP4 8 pomijają wszelkie kompromisy, które można spotkać w tej klasie cenowej. Przy projektowaniu instrumentów Kurzweil zastosował swoją rewelacyjną platformę PC3. W trybie pracy Program mamy do dyspozycji 128 brzmień. W trybie Setup czyli multilayer mamy 64 edytowalnych aranżacji z platformy PC3 oraz 64 aranżacje użytkownika z 4 programowanymi...  »
 
 
2011-02-17
Zobacz jak było!!! Drum workshop z Cezarym Konradem.
 Kolejna impreza z cyklu edukacja z Music Factory już za nami. Warsztaty i wieczorne jam sesion dostarczyły nam wiele wrażeń :).... Czytaj więcej. »
 
 
2011-02-16
Jak zostać mistrzem gitary? - warsztaty Damiana Kurasza w Music Factory!
 Zapraszamy na kolejne warsztaty gitarowe organizowane prze Music Factory. Tym  razem wystąpi dla was jeden z najlepszych, europejskich gitarzystów młodego pokolenia - Damian Kurasz. Współpracował między innymi z takimi artystami jak Gordon Haskel czy John Lord... Czytaj więcej »
 
 
2011-02-09
Cezary Konrad 16 lutego w Music Factory Poznań!!!
Cezary Konrad poraz kolejny w Music Factory!!! Perkusista Anny Marii Jopek, jeden z najlepszych jazzowych perkusistów  wystąpi w Poznańskim MF z okazji kolejnej edycji imprezy pod hasłem edukacja z Music Factory - tym razem dla uczestników imprezy oprócz samego występu przygotowaliśmy konkursy oraz wieczorne jam session z gwiazdą... Czytaj więcej »
 
 
2011-02-01
Bellview
Informujemy, iż mieszcząca się na starym rynku restauracja i club Bellview stała się naszym partnerem. Co za tym idzie? Już wiemy gdzie będziemy się bawić po następnych warsztatach! Bellview - www.bellview.pl - polecamy. »
 
 
1
 
 
stopka
produkty
firmy
dział obsługi klienta
(61) 852 35 84
 
 
Największy sklep muzyczny w Poznaniu
© 2024 All Rights Reserved