allegro
 
Strona główna   |   O nas   |   Regulamin   |   Kontakt   |  
 
produktów: 0
wartość: 0
 
koszyk jest pusty
 
Dział Obsługi Klienta (61) 852 35 84
Szukaj tylko w wybranej kategorii
 
 
 
Music Factory sponsorem chodzieskich warsztatów jazzowych!
  

  Słuchacze i studenci szkół muzycznych z całej Polski i krajów europejskich kolejny raz będą mieli niepowtarzalną okazję podnosić poziom swoich muzycznych umiejętności pod kierunkiem znakomitych muzyków jazzowych podczas XLI Międzynarodowych Chodzieskich Warsztatów Jazzowych „Cho-jazz 2011 oraz III Polsko-Ukraińskich Warsztatów Muzycznych, które odbywać się będą od 20 do 31 lipca tego roku.  Wieloletnie doświadczenie organizatora Warsztatów – Chodzieskiego Domu Kultury , zaowocować może kolejną muzyczną imprezą na bardzo wysokim poziomie.

   W tym roku kolejny raz dyrekcję artystyczną nad Warsztatami w Chodzieży objął prof. Jan Jarczyk , Dziekan Wydziału Jazzu McGill University w Montrealu.  Zaproszenie do grona wykładowców przyjęli wybitni muzycy jazzowi z Polski i Europy.
Dwa tygodnie chodzieskich Warsztatów to przede wszystkim edukacja grupowa i indywidualna , zajęcia w klasach mistrzowskich , szkoła improwizacji jazzowej oraz wykłady z historii i teorii jazzu i wspólne granie w combo , podczas codziennych jam sessions , czy big- bandzie.   Organizacja muzycznych warsztatów o międzynarodowej Międzynarodowe Chodzieskie Warsztaty Jazzowe to impreza na bardzo wysokim poziomie i może być kolejną muzyczną wizytówką nie tylko naszego miasta i regionu , ale i jazzowym oknem na świat.
By przez nie spojrzeć wystarczy odwiedzić Chodzież w lipcu tego roku.

Sprawdź na:
http://www.chdk.com.pl/infopage.php?id=84

 
 
stopka
produkty
firmy
dział obsługi klienta
(61) 852 35 84
 
 
Największy sklep muzyczny w Poznaniu
© 2024 All Rights Reserved