allegro
 
Strona główna   |   O nas   |   Regulamin   |   Kontakt   |  
 
produktów: 0
wartość: 0
 
koszyk jest pusty
 
Dział Obsługi Klienta (61) 852 35 84
Szukaj tylko w wybranej kategorii
 
 
 
Zobacz jak było!!! Drum workshop z Cezarym Konradem.
Warsztaty perkusyjne przebiegły w niesamowitej atmosferze. Przede wszystkim były one o tyle nietypowe, iż Czarek Konrad grał z ekipą z salonu Music Factory Poznań (Marcin Polak, Marcin Szczęsny, Kamil Malujda i Bartek Borcz). Na początku uczestnicy mogli pooglądać i przetestować zestaw prowadzącego (bębny Mapex Orion + set blach Sabian oraz hardware DW 5000). Następnie Czarek opowiadał o swoich doświadczeniach, poglądach i postrzeganiu muzyki oraz instrumentu. Po tym przyszła kolej na prezentację sposobów konstruowania przez niego groove i budowania napięcia. Wszystko to przy asyście załogi salonu Music Factory Poznań.

 

 

Organizator również starał się jak mógł. :) Gości uraczono ciastkami i sokiem, ale przede wszystkim uczestnicy otrzymali karty VIP system, które upoważniały ich posiadaczy do zniżek i preferencyjnej formy zakupów. Ponadto dawały one możliwość wzięcia udziału w zorganizowanym konkursie. Nie bez znaczenia był fakt, iż karta VIP zapewniała darmowe piwko na wieczornym Jam session w Bellview. Wieczór upłynął przy wspólnej grze, zabawie i piwku oczywiście.

 

 

Nie było Cię wczoraj w naszym salonie przy ul. Grochowe Łąki 5? Kolejna impreza już niebawem! Dnia 21 lutego w Music Factory Poznań odbędą się warsztaty gitarowe z Damianem Kuraszem!

 
 
 
 
 
 
 
 
stopka
produkty
firmy
dział obsługi klienta
(61) 852 35 84
 
 
Największy sklep muzyczny w Poznaniu
© 2024 All Rights Reserved